بک لینک سنتر پنجشنبه 13 اردیبهشت 1397 12:37 ق.ظ نظرات ()
آموزش خوشنویس و طراحی امضا
در حال حاضر دنیای دیجیتال و بویژه اینترنت نقش مهمی در زندگی ما دارد و امروزه بیشتر از پیش نامه هایمان را با ایمیل می‌فرستیم و بیشتر فرم ها را اینترنتی پر میکنیم ولی در این میان نمیتوانیم کاغذ و قلم را که بخش جدایی ناپذیری از زندگی مان هستند را فراموش کنیم.

ممکن است به ظاهر کمتر با خودکار و مداد و نوشتن در زندگی روزمره سر و کار داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با خودکا و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که خوشنویسی چه تاثیری در زندگی شما دارد و یا در موقعیتی قرار گرفته اید که نیاز به ایجاد تاثیر گذاری بیشتری در نوشته خود داشته باشید و یا با خود بگویید " ای کاش من هم مثل فُلان کس خطی خوش داشتم..." اگر حتی یکی از موقعیت های بالا را تجربه کرده باشید میدانید که داشتن خطی خوش بیش از پیش امتیاز ویژه ای در بین مردم محسوب میشود که علاوه بر تقویت اعتماد بنفس، مقبولیت و محبوبیت بیشتری برای فرد دارای خط خوش به ارمغان می آورد. در این راستا به شما پیشنهاد میکنیم که آموزش های رایگان کانال تلگرام آموزش خوشنویسی را از دست ندهید!

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضاء خوب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضا با ساختاری زیبا و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

نحوه زیبا نوشتن و داشتن خط تحریری زیبا با خودکار را میتوان با تمرین و تکرار و راهنمایی های آموزشگاه مجازی (خط و قلم)، جایی که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند فرا بگیرید.

اگر فرصت شرکت بصورت حضوری در کلاس های آموزش خط را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!