بک لینک سنتر چهارشنبه 9 تیر 1395 10:08 ق.ظ نظرات ()
نتیجه تصویری برای درگاه پرداخت اینترنتی چیست

در دنیای امروز، همه جا سخن از تجارت الکترونیک است. شمار فروشگاه‌های اینترنتی روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌تر و شوق خرید اینترنتی میان مردم هم بیشتر می‌شود. در این میان نقش پرداخت اینترنتی هم پررنگ است. چرا که فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش بیشتری به این گونه پرداخت دارند.

برای پرداخت آنلاین باید بستری فراهم شود که جابه‌جایی پول در شبکه‌ی بانکی به سادگی انجام گیرد. درگاه پرداخت اینترنتی همین کار را انجام می دهد. تنها با کارت بانکی و درگاه پرداخت اینترنتی، به سادگی می‌توان اقدام به پرداخت پول کرد.

در صورتی که شما دارای یک وب سایت خدماتی ( خدمات هاست و دامنه ، خدمات ایمیل و پیامک و...) و یا یک وب سایت فروشگاهی ( فروش نرم افزار ، کالا های دیجیتال و...) هستید می توانید با امکان پرداخت آنلاین به صورت آنلاین و لحظه ای خدمات خود را ارائه دهید و برای فروشگاه خود مزیت پرداخت آنلاین را فراهم آورید ، چرا که ممکن است افراد به وب سایت شما مراجعه نمایند ولی به دلیل آن که امکان مراجعه به بانک و یا خودپرداز برای واریز وجه را ندارند از خرید از وب سایت شما صرف نظرنمایند .

در صورتی که امکان برنامه نویسی و یا طراحی ارتباط با وب سرویس برای ارائه خدمات پرداخت وجود داشته باشد می توانید از وب سرویس استفاده نمایید ،  برای مثال اگر شما دارای یک وبلاگ برای ارائه مقالات آموزشی هستید می توانید با استفاده از این دو روش قسمت حمایت از وبلاگ با امکان پرداخت آنلاین را فراهم آورید